Loading Events
  • This event has passed.

Abstract

TANZU Experience Day není jen dalším technickým webinářem, budete mít šanci interakce přímo se speakry, pokládejte dotazy, sdělte svoje zkušenosti a zasoutěžte si o ‚kontejnerový‘ balíček s předměty VMware. V průběhu se zaměříme na cloud-nativní technologie VMware, které zlepšily způsoby, jakými společnosti projektují, vytváří a provozují software – a jak řídí celý podnik. Dozvíte se, jak je možné provozovat nativní cloudové aplikace efektivně. Technickým deep-divem Vás provedou odborníci ve svém oboru ze společnosti VMware.

Speaker

Tomáš Michaeli

Tomáš je v současnosti na pozici manažera Solution Engineeringu ve společnosti VMware, kde řídí tým core inženýrů v teritoriu CZ/SK a MEE. Posledních 5 let pracoval na pozici Solution Architecta, kdy jeho prací bylo využití aplikací a kontextu platformy, k realizaci vysoce odolné, škálovatelné a přizpůsobivé bezpečnosti a dodržování předpisů v cloudových a softwarově definovaných datových centrech. Podílel se na regionálních projektech u zákazníků OTP Bank, O2, Y-Soft, SkyToll, DHL a PSE.

Oren Penso

Oren Penso je v současnosti na pozici Technical Lead for Emerging Solutions v oblasti platform moderních aplikací ve společnosti VMware. Má vysokoškolské vzdělání v business i IT oborech a celou svou kariéru zasvětil informačním technologiím. Dříve působil v Izreali, nyní spolupracuje s týmem v Londýně.

Antonio Gallego

Antonio Gallego v současné době vede tým VMware Tanzu Emerging Solutions Engineers v EMEA, koordinuje technické předprodejní činnosti související s portfoliem VMware Tanzu & Kubernetes. Má vysokoškolské vzdělání v oboru telekomunikací a celou svou kariéru působil v IT průmyslu. Před VMware vedl tým architektů řešení Red Hat OpenShift v EMEA, pracoval jako architekt platformy EMEA v Pivotal a měl různé poradenské a prodejní role ve společnostech jako IBM a EMC. Podílel se také jako nezávislý vývojář SW a architekt pro několik open source projektů a start-upů. Žije v Madridu (Španělsko).

Details:

Date:

15.07.2020

Duration:

09:30-12:00

Language:

Czech

Strategic Priority:

App Modernization

Primary Product: