Loading Events
  • This event has passed.

Abstract

Największa konferencja VMworld 2020 już za nami, w tym roku w wirtualnej formie – podczas 48 godzin sesji live i on demand dostarczyliśmy setki sesji technicznych i architektonicznych dotyczących rozwiązań VMware. Jeżeli chcesz w pigułce usłyszeć najnowsze zapowiedzi rozwiążą produktów, aktualizacji strategii oraz czego możemy oczekiwać w niedługiej przyszłości to zapraszamy na webinar VMworld 2020 Whats new. W czasie tego webinaru podsumujemy najnowsze ogłoszenia i aktualizacje produktów z działów Multi Cloud, Modern Apps, Intrisic Security, Networking i Digital Workspace wraz z naszymi ekspertami.

Speaker

Mikołaj Wiśniak - Senior Manager, Solution Engineering - Eastern Europe

Mikołaj Wiśniak kieruje zespołem inżynierów sprzedaży w Europie Środkowej, wspierając klientów VMware w procesie transformacji do nowoczesnych rozwiązań chmurowych definiowanych programowo, a także w opracowywaniu projektów i doradztwie strategicznym. Mikołaj objął stanowisko w czerwcu 2017 r. Mikołaj dołączył do zespołu VMware w 2014 roku jako starszy inżynier wsparcia sprzedaży, koncentrując się na adopcji zaawansowanych rozwiązań wirtualizacji infrastruktury i budowie rozwiązań typu Private Cloud. Przed dołączeniem do VMware przez 13 lat Mikołaj pełnił różne funkcje w zarządzaniu i architekturze IT, w tym na stanowisku IT Managera w firmie z branży motoryzacyjnej oraz Główny Analityka w Agencji Rynku Rolnego. Był także właścicielem firmy, wdrażającej rozwiązania wirtualizacji dla swoich klientów. Mikołaj jest absolwentem Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie, uzyskując stopień magistra inżyniera w specjalizacji sieci komputerowe.

Jacek Wosz - Senior Solution Engineer

Starszy Inżynier systemowy w Vmware Polska od 2016 roku wspierający klientów w modernizacji Centrum Danych definiowanych programowo. Specjalizuje się w rozwiązaniach opartych o wirtualizację sieci, automatyzację oraz rozwiązania typu „Cloud Native”. Posiada wieloletnie doświadczenie w branży IT, poparte wieloma udanymi pionierskimi implementacjami z zakresu m.in. technologii sieciowych dla sieci szerokopasmowych, centrów danych jak i użytkowników masowych. Posiadacz certyfikatów JNCIE|, VCP-NV.

Andrzej Szymczak - Senior Solution Engineer

Architekt rozwiązań DC w zespole VMware Inc. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu, projektowaniu i wdrażaniu rozwiązań informatycznych w jednej z największych grup finansowych w Polsce. Jako architekt brał udział w budowaniu data center, wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań biznesowych dla sektora finansowego, wdrażaniu rozwiązań storage, migracji z technologii zamkniętych do optymalnych kosztowo i konkurencyjnych środowisk x86. Posiada przekrojową wiedzę z zakresu funkcjonowania organizacji usługowej wewnątrz podmiotu (grupy finansowej). W oparciu o swoje doświadczenia z budowy i utrzymania dużych środowisk informatycznych, dostarcza dla klientów VMware rozwiązania zorientowane na zwiększanie efektywności biznesowej, optymalizację kosztów oraz zwiększających bezpieczeństwo IT.

Details:

Date:

13.10.2020

Duration:

11:00-12:30

Language:

Polish

Strategic Priority:

Cross Strategic

Primary Product: