Loading Events
  • This event has passed.

Abstract

Česko-Slovenský tým představuje to nej z VMworldu 2020

VMworld Experience Day je online setkání s ohlédnutím za nejdůležitějšími informacemi z letošního VMworldu. Mezi hlavní témata patří: hybridní cloudová řešení, moderní aplikace a Kubernetes, virtuální cloudové sítě a SD-WAN, Digital Worspace a vestavná bezpečnost. Nenechte si ujít příležitost poslechnout si novinky a pohled našich epertů na blízkou budoucnost odvětví IT.
Shlédněte prezentaci našeho speciálního hosta Cormaca Hogana  – vizionáře v oblasti storage, virtualizace a kontejnerů.

Agenda

09.00Zahájení

09.00Hybridní cloudová řešení - Karel Rudišar, Systems Engineer Cloud/SDDC Specialist, VMware

09.30Q&A - prostor pro Vaše dotazy

09.35Modern application and kubernetes on VMware - Cormac Hogan, Director and Chief Technologist, Storage, VMware

10.15Q&A - prostor pro Vaše dotazy

10.20Virtuální cloudové sítě a SD-WAN - Ondrej Číž, Lead Solution Engineer - NSX, VMware

10.50Q&A - prostor pro Vaše dotazy

10.55Moderní a bezpečný přístup zaměstnanců k aplikacím - Michal Minařík, Senior Solution Engineer - Digital Workspace, VMware

11.25Q&A - prostor pro Vaše dotazy

11.30Vestavná bezpečnost - Ondrej Číž, Lead Solution Engineer - NSX, VMware

12.00Závěrečné Q&A - prostor pro Vaše dotazy

12.05Q&A - prostor pro Vaše dotazy Losování účastnických dotazů, rozesílání cen - Tomáš Michaeli, Manager, Solution Engineering – Czech & Middle Europe, VMware

Speaker

Tomáš Michaeli

Tomáš je v současnosti na pozici manažera Solution Engineeringu ve společnosti VMware, kde řídí tým core inženýrů v teritoriu CZ/SK a MEE. Posledních 5 let pracoval na pozici Solution Architecta, kdy jeho prací bylo využití aplikací a kontextu platformy, k realizaci vysoce odolné, škálovatelné a přizpůsobivé bezpečnosti a dodržování předpisů v cloudových a softwarově definovaných datových centrech. Podílel se na regionálních projektech u zákazníků OTP Bank, O2, Y-Soft, SkyToll, DHL a PSE.

Karel Rudišar

Karel Rudišar pracuje ve společnosti Vmware, Inc. na pozici systémového inženýra se zaměřením na cloud management, automatizaci a moderní „cloud native“ aplikace. Je zodpovědný za region Východní Evropy, kde zajišťuje pre-sales podporu projektů z oblasti automatizace datových center a integrace DevOps principů do IT prostředí významných zákazníků společnosti VMware. V oblasti IT se pohybuje více jak 20 let.

Michal Minařík

Michal Minařík je IT profesionál a nadšenec do VMwaru, aktuálně pracující jako systémový inženýr se specializací na End User Computing (EUC). Což znamená, že je zodpovědný za technickou znalost všech EUC řešení (virtuální desktopy, správa koncových zařízení, řízení identity atd.) a umí vám a vašemu byznysu pomoci s modernizací vašeho IT a přechodu do mobilní a cloudové éry. Michal žije v Praze, ale pokrývá celý region východní Evropy.

Ondřej Číž

Ondřej Číž se v IT pohybuje již více než 20 let. Jeho doménou v posledních zhruba 12-ti letech je bezpečnost sítí a networking. Ondřej působil jako system engineer a certifikovaný školitel pro produkty z čelních představitelů jednotlivých oblastí. Posledních 7 let se věnuje čistě problematice softwarově definovaných sítí v prostředí onpremise, cloudu, kontejnerů a jejich zabezpečení. Tato specializace jej přivedla až k výrobci, společnosti VMware, kde má 5 rokem na starosti produkty pokrývající bezpečnost a správu virtuálních sítí – VMware NSX, SDWAN, Load Balancery, Carbon Black.

Cormac Hogan

Cormac Hogan je v současné době ředitelem a vedoucím technologem v divizi Cloud Platform ve společnosti VMware. Je také spoluatorem knih “Essential Virtual SAN” a “vSAN 6.7 U1 Deep Dive”. Svoji kariéru zasvětil tématům kolem kontejnerů, virtualizace a uložiští dat. Momentálně působí v Irsku.

Details:

Date:

13.10.2020

Duration:

09:00-12:30

Language:

Czech

Strategic Priority:

Cross Solution

Primary Product: