Loading Events
  • This event has passed.

Abstract

Registrujte se na Xmas Experience Day, online technický seminář,
který bude streamovat živě 8. prosince 2020 od 9:00 hod.!

Těšit se můžete na technické přednášky s našimi experty zaměřenými na nejdůležitější řešení z portfolia VMware, ale i na vánoční náladu a překvapení.

Agenda

09.00Úvodní slovo - Tomáš Michaeli, Manager, Solution Engineering – Czech & Middle Europe, VMware

09.10Novinky ve vSphere 7 a 7u1 - Pavel Kovář, Senior Solution Engineer, VMware

09.30Q&A - prostor pro Vaše dotazy

09.40Dostupné služby a nové vlastnosti vSAN 7 a 7u1 - Marek Ištók, Senior Solution Engineer, VMware

10.00Q&A - prostor pro Vaše dotazy

10.10VMware Cloud Foundation 4.1 a Lifecycle Management - Pavel Kovář, Senior Solution Engineer, VMware

10.30Q&A - prostor pro Vaše dotazy

10.40Demonstrace ochrany koncového zařízení pomocí Carbon Black EP ADV - Marek Ištók, Senior Solution Engineer, VMware Ondřej Číž, Lead Solution Engineer – NSX, VMware

11.00Q&A - prostor pro Vaše dotazy

11.10Decentralizovaná firma - nový normal - Michal Minařík, Senior Solution Engeneer EUC CZ/SK, VMware

11.30Q&A - prostor pro Vaše dotazy

11.40Demonstrace TANZU STANDARD - vše co najdete v edici - Tomáš Michaeli, Manager, Solution Engineering – Czech & Middle Europe, VMware Ulrich Hoelsher, Senior Platform Architect, VMware

12.00Automatizace se SaltStack / Cloud Assembly 8.2 - Karel Rudišar, Systems Engineer Cloud/SDDC Specialist, VMware

12.20Q&A - prostor pro Vaše dotazy

12.30Vánoce s VMware

Speaker

Tomáš Michaeli - Manager, Solution Engineering – Czech & Middle Europe

Tomáš je v současnosti na pozici manažera Solution Engineeringu ve společnosti VMware, kde řídí tým core inženýrů v teritoriu CZ/SK a MEE. Posledních 5 let pracoval na pozici Solution Architecta, kdy jeho prací bylo využití aplikací a kontextu platformy, k realizaci vysoce odolné, škálovatelné a přizpůsobivé bezpečnosti a dodržování předpisů v cloudových a softwarově definovaných datových centrech. Podílel se na regionálních projektech u zákazníků OTP Bank, O2, Y-Soft, SkyToll, DHL a PSE.

Pavel Kovář - Senior Solution Engineer

Pavel Kovář pracuje jako Senior Solution Engineer ve společnosti VMware. Specializuje se na oblast datových center, hybridního cloudu a zejména SDDC (Software Defined Data Center). Ve VMware má za sebou již druhý rok, za dobu své předchozí pracovní kariéry vystřídal pozice Infrastructure Architect ve společnosti IBM nebo Solution Architect ve společnosti T-Systems. Cloudové problematice se šířeji věnuje více jak deset let.

Marek Ištok - Senior Solution Engineer

Marek Ištók pracuje v spoločnosti VMware ako Senior Solution Engineer, špecializuje sa na technológie pre softvérovo definované dátové centrá a riešenia pre hybridný cloud.

Michal Minařík - Senior Solution Engeneer EUC CZ/SK

Michal Minařík je IT profesionál a nadšenec do VMwaru, aktuálně pracující jako systémový inženýr se specializací na End User Computing (EUC). Což znamená, že je zodpovědný za technickou znalost všech EUC řešení (virtuální desktopy, správa koncových zařízení, řízení identity atd.) a umí vám a vašemu byznysu pomoci s modernizací vašeho IT a přechodu do mobilní a cloudové éry. Michal žije v Praze, ale pokrývá celý region východní Evropy.

Ulrich Hoelsher - Senior Platform Architect

Ulrich Hoelsher působí aktuálně na pozici Senior Platform Architect v Modern Application Platform Business Unit ve VMware. Vystudoval obor informatiky, mezi jeho zájmy patří sledování nových technologií a hledaní způsobů, jak je začlenit do své práce. Dříve působil ve společnosti Pivotal a Dell, EMC. Bydlí v Německu, blízko hranice s Nizozemskem.

Karel Rudišar - Systems Engineer Cloud/SDDC Specialist

Karel Rudišar pracuje ve společnosti Vmware, Inc. na pozici systémového inženýra se zaměřením na cloud management, automatizaci a moderní „cloud native“ aplikace. Je zodpovědný za region Východní Evropy, kde zajišťuje pre-sales podporu projektů z oblasti automatizace datových center a integrace DevOps principů do IT prostředí významných zákazníků společnosti VMware. V oblasti IT se pohybuje více jak 20 let.

Ondřej Číž - Lead Solution Engineer - NSX

Ondřej Číž se v IT pohybuje již více než 20 let. Jeho doménou v posledních zhruba 12-ti letech je bezpečnost sítí a networking. Ondřej působil jako system engineer a certifikovaný školitel pro produkty z čelních představitelů jednotlivých oblastí. Posledních 7 let se věnuje čistě problematice softwarově definovaných sítí v prostředí onpremise, cloudu, kontejnerů a jejich zabezpečení. Tato specializace jej přivedla až k výrobci, společnosti VMware, kde má 5 rokem na starosti produkty pokrývající bezpečnost a správu virtuálních sítí – VMware NSX, SDWAN, Load Balancery, Carbon Black.

Details:

Date:

08.12.2020

Duration:

09:00-13:00

Language:

Czech

Strategic Priority:

Cross Strategic

Primary Product: